Kas ir mīlesība? Šķiet viens no mūžsenajiem jautājumiem, uz ko būs simtiem atbilžu, katram sava un reizē visas pareizas un nepareizas kādam.

Fotografējot kāzas, vienmēr priecājos vērot cilvēku attiecības, to, kas viņus ir savedis kopā, tās sajūtas, kas virmo gaisā kāzu dienā vai satikšanās reizē pēc kāzām.

Mēdz teikt, ka kāzas ir laimīgākā diena cilvēka mūžā. Tam gan īsti negribas piekrist, jo ticu, ka tā ir viena no laimīgajām dienām, bet pēc kāzu dienas seko vēl daudzas laimīgās dienas, ko svinēt un baudīt.

Viens no pasaules noslēpumiem ir, kā nodzīvot ilgu un skaistu mūžu kopā. Noslēpums, kuram, līdzīgi kā mīlestībai, ir daudz skaidrojumu un katram sava atbilde.

Meklējot savu atbildi, radās doma satikties ar cilvēkiem, kam tas ir izdevies. Izdevies nodzīvot ilgus gadus kopā un joprojām priecāties vienam par otru.

httpss://www.youtube.com/watch?v=lFDgqT15_EY

Pirmie šajā stāstā Modra un Valdis.
Satikušies pirms vairāk nekā 50 gadiem un nosvinējuši jau 52 kāzu jubilejas.

Kas ir viņu noslēpums? Kā svinēt kāzu dienu, ja nokavējas kāzu auto un puķu veikalā aizmirsuši sagatavot puķes. Trīs kāzu bildes pēc kāzām, tie ir tikai daži pavedieni no šī stāsta.

002-kas-ir-milestiba-vecvecaku-kazu-stasti

“Kā kāzu auto bija sarunāta Volga ar radinieku Ugālē. Tik viņš sajauca laikus un uz Rīgu brauca pakaļ tad, kad jau bija jābūt zagsā. Takšus tajā laikā, kā šodien, nevarēja izsaukt. Nācās stopēt auto. Nostopēja bulku vāģi, kurā sākumā Modra nav gribējusi kāpt, jo kleitu negribējās sasmērēt. Beigās jau kāpa ar, jo bija jāizvēlas, vai nu šis auto, vai kāzas atceļas. Ar šo auto izdevās nokļūt laikā uz zagsu, bet tā kā sakautrējās par šo auto, līdz pašam zagsam nebrauca, izkāpa kvartālu ātrāk un devās kājām, lai viesi neredz :)”

003-kas-ir-milestiba-vecvecaku-kazu-stasti

“Puķes arī nedabūja, bija sarunātas, Modrīte bija sarunājusi, bet tās netveda veikalam. Labi, ka Valda brālēns bija laicīgi ieradies uz ceremoniju, aizņēmās jau pušķi, ar ko brālis bija plānojis apsveikt jauno pāri”

Sirsnīga saruna ar Modru un Valdi.
:)

httpss://www.youtube.com/watch?v=lxOfYEyUOA0&t

Pēc mirkļa es jau biju busā uz Rīgu. Klēpī balts peoniju pušķis, ko Modra ar mazmeitu Madaru sagrieza piemājas dārzā. Teica, lai vedu draudzenei.

Viņi mīl un dalās ar to :)

P.s.
Ja zini kādu jauku pāri, kas arī jau mūžu kopā, padalies, priecāšos iepazīties un uzzināt šo stāstu :)