001-fotosesija-holdme-lv

***
Bet laiks ir nepielūdzams un tas skrien neatskatoties. Līdz ar to visas šīs intensīvās sajūtas mēdz saplūst vienā bagātīgā kokteilī. To apzinoties, mēs veidojām nelielu gaidību dienasgrāmatu, kur ierakstījām ikdienas sajūtas un pārdomas, lai pēcāk atkal spētu izvilkt šīs indivuduālās atmiņas no plauktiņa. Šodien ir nedaudz žēl, ka nedarījām to biežāk. Bet tie paši esošie ieraksti, lai arī tik cik ir, precīzi dokumentē konkrēto mirkli. Zemāk daži no tiem.

002-Para-fotosesija-holdme-lv

***
Tava mamma pirmo reizi divu mēnešu laikā varēja sasmaržoties ar smaržām, neizraisot viebšanos un sliktu dūšu.

003-Fotosesija-salaspils-botaniskaja-darza-holdme-lv

004-Fotosesija-ziema-holdme-lv

005-Portretu-fotografs-holdme-lv

***
Šodien priecīgi pamanījām, ka nupat mammai var sākt redzēt un sajust māmiņpunci. Vēl nesen nekādas ārēji redzamas liecības nebija, bet tūdaļ jau Tava mājiņa uz gaidību laiku sāks plesties.

006-puncu-fotosesija-holdme-lv

007-fotosesija-jaunajam-maminam-holdme-lv

***
Tu sāc kustēties. Un ir tas brīdis, kad Elīna jau to spēj sajust. Es ar Tevi sarunājos un Tu man atbildi. Savā veidā – ar peldošām skaņām mammas puncī – “swooosh”!

008-Pirmskazu-fotosesija-holdme-lv

009-Idejas-fotosesijai-pirms-kazam-holdme-lv

010-Kur-fotografeties-ziema-holdme-lv

***
Tu esi tik aktīvs. Šodien atnākot no darba, apgūlāmies gultā un Tu bungāji vienā laidā pa mammas punci. Man labpatīkas domāt, ka tā Tu reaģēji uz mūziku – skanēja “Omar” un “Floating Points” ritmi.

011-Labs-kazu-fotografs-holdme-lv

012-fotosesija-jaunajam-parim-holdme-lv

013-Labakie-Latvijas-fotografi-holdme-lv

014-Idejas-fotosesijai-briva-daba-holdme-lv

***
Šonakt mēs vērāmies zvaigžņu lietū. Dārzā izklājām segu, ietināmies guļammaisos un ļāvām, lai zvaigznes iekrīt mūsos. Viena jau ir, un mēs par to esam pārliecināti. Guļot šeit, zem naksnīgi gaišā debess juma, vēl jo spēcīgāka ir sajūta, ka Tu esi vistiešākā saikne ar visumu, ar Alfu un Omegu. Jo kā gan lai citādi izskaidro šo bezgalīgo brīnumu, kas drīz mums pievienosies?

015-Kazu-fotografs-riga-holdme-lv

016-Grutniecu-fotosesija-holdme-lv

018-Skaisto-foto-portreti-holdme-lv

019-Salaspils-botaniskais-darzs-foto-holdme-lv

***

Cik uz zemes ir interesanti iekārtots. No divām mikroskopiskām šūniņām izaug cilvēciņš. No divām strīpiņām, satraukuma, liela punča līdz slapjam un siltam bērniņam uz vēdera. Sajūtas ir neaprakstāmas un pārpasaulīgas. Reizēm ārpus spējām to pilnībā aptvert. Izdzirdot sirdspukstus, pirmo reizi saproti – jā, tas ir mūsu mazulītis un mēs viņu radījām kopā, lielā mīlestībā. Pirmās kustības vēderā, ikvakara žagošanās tūres un brīdis, kad ieraugi plīvojošos matiņus sonogrāfijā, “Nopietni? Tev to ir jau tik daudz??!”


 

 

[flo_instagram padding=”20″ use_pattern=”” picture_sizes=”320x320_crop” link=”1″ nr_columns=”4″ limit=”4″ user_id=”” access_token=”” ]

Save

Save