Sallija & Rihards

Pavasara kāzas
Pavasara kāzas izvēlējāmies svinēt pirms Lieldienām aprīlī, klusi un privāti. Šajā dienā visu uzmanību veltījām viens otram. Mācītājs Indulis Paičs bija sagatavojis ļoti īpašu un personīgu ceremoniju, kura radīja vēl svinīgāku un emocionālāku šo brīdi.
Fotosesijai studijā mums pievienojās lolojumdzīvnieks Carella, bez kuras nebija iedomājama kāzu diena. Suns vienmēr ir apmierināts vadīt laiku kopā ar saminiekiem. Patiesai laimei mums pietika ar izcilo fotogrāfu Ģirtu, vedējiem Aneti un Gustavu, kā arī Carellu. Šī bija mūsu diena.

 

Kāzas pavasarī
Līgavas kāzu foto
Līgavas pušķis
Kāzas Rīgā

Pavasara kāzas Rīgā

Pavasara kāzu uzvalks

Citi kāzu stāsti

“Mums abiem tā šķita lieliska ideja – uzorganizēt kāzu ceremoniju un ballīti starp augiem Botāniskajā dārzā. Izvēlējāmies datumu, un mums kopā ar mūsu lieliskajiem vedējiem bija pusotrs mēnesis, lai sagatavotos.”
Dažas nedēļas pirms kāzām ieplānojām pirmskāzu fotosesiju, jo Zanei ar Stasi plānā bija uzdāvināt kādu skaistu bildi saviem mīļajiem.
“We got married in Grimstad, Maren’s hometown. When we planned the wedding we knew that we wanted it to be a celebration of not only our love, but of all the friendships we have, and of our family coming together. We wanted to invite as many as possible, and make it at weekend full of great memories. The colours and styles came together out of our love for diversity and style mixtures.”