Tas ir kā turēt cepumu kārbu sev blakus uz galda, bet nedrīkstēt ēst no tās. Cepumu smarža pārņem visu istabu un neliek mieru, bet jāpaciešas.
Kādam varētu šķist, ka šī kāzu sezona jau ir beigusies, bet patiesībā šobrīd ir viens no karstākajiem laikiem.
Pirmais uzdevums ir apstrādāt un atdot jau sabildētās kāzu bildes. Ikviens, kam ir sanācis fotografēt kaut vienas kāzas, zinās atbildēt, ka apstrādē bieži vien aiziet vairāk laika nekā pašā bildēšanas procesā.
Septembris ir vēl arī aktīvs precēšanās laiks, līdz ar to ir jāpagūst arī vēl paciemoties skaistās kāzās un izbaudīt rudens gaismas prieku. Septembris ir viens no maniem mīļākajiem kāzu mēnešiem.
Un trešais uzdevums ir jaunās kāzu sezonas plānošana. Tiek rezervēti pirmie datumi 2016. gadam, un e-pasti, telefonsarunas, tikšanās – visam vajag savu uzmanību.

Tāpēc dalīties ar jau paveiktajiem sezonas darbiem vēl nesanāk. Sakombinēt skaistos kāzu stāstus ir īpašs prieks. Tik pat liels prieks kā gardi cepumi pie tējas.

Pirms pāris dienām Linda no Douglas mani uzrunāja rakstam par 2015. gada kāzu sezonu fotogrāfijās. Šīs sešas bildes iekļuva starp skaistākajiem mirkļiem šajā kāzu vasarā.

Kāzas Pavasarī uz Mangaļsalas Mola

Pirmā bilde no pavasara kāzām tepat Rīgā. Tā kā pirmās pienenes jau parādās ar pirmajiem saules stariem, maija beigās ir pamatīgs pieneņpūku lietus.

Kāzas Mājas Pagalmā

Iepriecinoša tendence – svinēt kāzas savā mājas pagalmā. Lai mierinātu kaimiņus, Liene un Edgars katram no kaimiņu mājām bija sarūpējuši īpašu šampanieti. Tā, lai nedusmojas par skaļāku vakaru ciemā. Šīs bija gardas zemeņu kāzas.

Kāzas Rundalēs pils dārzā

Baiba ar Jāni ļoti gribēja bildes alejā. Bija padomā šīs bildes fotografēt netālu no mājām, bet tā kā ceremonija notika Rundāles pilī, skaisto dārzu būtu grēks neizmantot. Spītējām lietum, mīlestībai tak tās piles nekaitē :)

Latgales Kāzas Šūnī.

Līgava Anna instagramā rakstīja šādi “Pirms gadiem pieciem domāju, ka man būs greznas kāzas pilī.. Nu, bet sanāca šitā.. Un ir tik labi…” Ļoti lieliska kāzu pieredze Ludzā. Pirmās kāzas Latgalē, viens no vasaras košākajiem piedzīvojumiem!

Saulrieta Kāzu fotosesija

Satiekoties ar kāzu pāriem, vienmēr cenšos ieteikt, lai ieplāno kādu mazu brītiņu fotopriekam arī vakarā. Saulrieta laikā krāsas un gaisma ir visīpašākās. Plānošana te ir ļoti svarīga, jo šis brīdis ir arī vakariņu, kāzu ballītes laiks. Ļoti priecājos par katru mirkli, ko iegūstam saulrieta gaismās.

 

Kāzu fotosesija mežā

Šis noslēdzošais kadrs ir no septembra kāzām. Vedēji bija ļoti pacentušies un sarūpēja jaunajam pārim pārsteigumu mežā. Ļoti skaistu piknika stūrīti (paldies dekorētājai Madarai), pēc kura bija kārtīga spilvenu kauja. Ļoti jautrs dienas papildinājums. Smiekli, emocijas, atmiņā paliekošs notikums.

Tad nu cepumkārba paliek gandrīz neskarta – pagaidām. :)