Kāzas ir svētki, un svētkos piestāv jautrība un labs noskaņojums pirmkārt jau jaunajam pārim un, protams, ikvienam kāzu viesim.
Katrās kāzās ir kāds savs elements, ar ko tās izceļas, un Elīzas un Reiņa kāzās vienas no spilgtākajām atmiņām, sajūtām ir jautrība, vieglums visas dienas garumā.

Kā to panākt, ir labs jautājums :) Tas, protams, ir vairāku lietu kopums, bet gribas izcelt šīs trīs lietas.

003-Pikniks-kazu-diena

Lieliska vedēju izvēle

Kāzas nevar notikt bez jaunā pāra un vedējiem. Kaut civillikuma vārdā ir jābūt diviem lieciniekiem, kas apstiprina šo notikumu. Kā jau pierasts, vedējiem ir vēl vairāki izdevumi un pienākumi, bet to regulē katrā reizē pēc ieskatiem.

Lieliski, ja vedēji ir labi draugi, kas zina, kā iepriecināt savus draugus šajā svētku dienā, un kas neskrien pēc internetā izlasītā kāzu dienas OBLIGĀTĀ saraksta ar uzdevumiem un bieži vien nesaprotamām tradīcijām.

002-Kazas-Makslas-muzeja

Vedēji ļoti ietekmē, kā jutīsies jaunais pāris un līdz ar to kopēju svētku noskaņu, jo laimīgs jaunais pāris nozīmē laimīgus viesus…

Laimīgs jaunais pāris

Šis noteikti pirmajā brīdī liekas, kā pašsaprotama lieta, bet tā nav… Ļoti gaidītas dienas un notikumi bieži rada satraukumu, vai viss būs, kā iecerēts, vai puķes un pīrāgi būs laikā un kā sanāks svētku frizūra. Un daudz citu sīkumu, kas citā dienā neradītu satraukumu, kāzās var radīt lielu drāmu.

Ja jaunais pāris būs mierīgs un uz visu skatīsies ar smaidu, jo tāpat viss nesanāks, kā iecerēts, tad arī apkārt esošie cilvēki, vecāki, viesi būs mierīgāki un ļausies svētku priekam.

004-Labs-kazu-fotografs

Te nu katram pašam jāzina, kā saplānot dienu un uzdevumus, lai nebūtu lieku satraukumu un kāzas var svinēt ar smaidu un prieka asarām.

Kāzu ceremonija pēcpusdienā un turpat vai tuvu svinību vietai

Bieži vien starp ceremoniju un vakara svinīgo daļu ir vairākas stundas. Jo agrāka ceremonija, grūtāk sagaidīt vakaru. Līdzīgi kā līgavai un līgavainim diena sākas jau no rīta, arī viesi pucējas, brauc mazgāt mašīnu un meklēt puķes un jaunu kaklasaiti, jo, redz, kleitai vecā no skapja nepiestāv. Bieži vien neizgulējušies un neēduši atsteidzas uz ceremoniju, un, jo agrāk notiek ceremonija, jo mazāk spēka vakarā. Tad vēl tā garā nīkšana :D Skaidra lieta, ka jaunais pāris vēl grib pafotografēties un vedēju vadībā padarīt šo dienu īpašāku. Viesiem bieži vien sanāk nīkt un gaidīt, un nekas nav biedējošāks jautrībai, kā gaidīšana. Saprotams, ka ceremonijas pēcpusdienā vienmēr nav iespējamas. Ja jautra ballīte ir viens no kāzu gaidītākajiem brīžiem, tad ir vērts pacensties ieplānot vēlāku ceremoniju un lieliski, ja turpat svinību vietas tuvumā. Viesi būs mierīgāk gatavojušies un enerģijas pilni lēkt līdzi dejās.

012-Ko-darit-kazu-viesiem
Nav gan vienas formulas, un ir daudz vairāk faktoru. Visam pāri ir kāds “zelta putekļu” faktors, kas saslēdzas kopā un veido kāzu jautro noskaņu.
Ļauties notikumiem un paņemt to labāko laikam ir labs vadmotīvs arī ikvienai dienai.

008-Jautras-Kazas
Lai jautra šodiena!

 

P.s. Elīzas un Reiņa kāzu stāsts skatāms šajā saitē

Save

Save

Save